• KURUMSAL
  • ANAOKULU
  • İLKOKUL/ORTAOKUL
  • BASINDA BİZ
  • İNSAN KAYNAKLARI
  • İLETİŞİM
  • DERS PROGRAMI

    6 YAŞ SINIFI DERS PROGRAMI

    08.30 Okula Geliş
    08.30 - 09.00 Serbest Zaman
    09.00 - 09.30 Kahvaltı - Temizlik
    09.30 - 11.30 Eğitim Durumu
                         Türkçe - Müzik - Okuma _Yazmaya_Hazırlık_Etkinliği
                         Sanat - Fen ve Matematik _ Etkinliği - Drama _İngilizce
                         Beden Eğitimi - Resim - Bilgisayar - Satranç - Oyun ve Hareket Etkinliği
    11.30 - 12.00 Toplanma - Temizlik
    12.00 - 12.45 Öğle Yemeği
    12.45 - 13.15 Toplanma - Temizlik
    13.15 - 14.00 Serbest Zaman
    14.00 - 15.30 Eğitim Durumu
                        Türkçe - Müzik - Okuma _ Yazmaya _ Hazırlık _ Etkinliği
                        Sanat - Fen ve Matematik _ Etkinliği - Drama _ İngilizce
                        Beden Eğitimi - Resim - Bilgisayar - Satranç - Oyun ve Hareket Etkinliği
    15.30 - 15.50 Kahvaltı - Toplanma - Temizlik Eve Gidiş Hazırlıkları



    3-4 YAŞ HAFTALIK DERS ÇİZELGESİ (SEVGİ TURAN)

     

    (1)

    08:45

    09:25

    (2)

    09:35

    10:15

    (3)

    10:25

    11:05

    (4)

    11:15

    11:55

    (5)

    12:45

    13:25

    (6)

    13:35

    14:15

    (7)

    14:25

    15:05

    (8)

    15:15

    15:55

    Pazartesi

     

    MÜZ

    İ.YLD

     

     

     

     

     

     

    Salı

     

    YDL4

    D.ŞNG

    YDL4

    D.ŞNG

     

     

     

     

     

    Çarşamba

     

    OF-BD1

    G.GNB

     

     

     

     

     

     

    Perşembe

     

    YDL4

    D.ŞNG

    YDL4

    D.ŞNG

     

    HALK O Ş.KRA

     

     

     

    Cuma

     

     

     

     

     

     

     

     



    5 YAŞ HAFTALIK DERS ÇİZELGESİ (MELTEM EŞE)

     

    (1)

    08:45

    09:25

    (2)

    09:35

    10:15

    (3)

    10:25

    11:05

    (4)

    11:15

    11:55

    (5)

    12:45

    13:25

    (6)

    13:35

    14:15

    (7)

    14:25

    15:05

    (8)

    15:15

    15:55

    Pazartesi

     

     

     

     

    YDL6

    D.ŞNG

     

     

     

    Salı

     

     

    MÜZ

    İ.YLD

     

     

    GRS 2 M.KSR

    YDL6

    D.ŞNG

    YDL6

    D.ŞNG

    Çarşamba

     

     

     

     

    YDL6

    D.ŞNG

    HALK O Ş.KRA

     

     

    Perşembe

     

    OF-BD1

    G.GNB

     

     

     

     

    YDL6

    D.ŞNG

     

    Cuma

     

    SE SAT P.HCA

     

     

     

     

    YDL6

    D.ŞNG

     



    ANA SINIFI A ŞUBESİ HAFTALIK DERS PROGRAMI (EDA TOPRAK)

     

    (1)

    08:45

    09:25

    (2)

    09:35

    10:15

    (3)

    10:25

    11:05

    (4)

    11:15

    11:55

    (5)

    12:45

    13:25

    (6)

    13:35

    14:15

    (7)

    14:25

    15:05

    (8)

    15:15

    15:55

    Pazartesi

     

    YD8

    D.ŞNG

    YD8

    D.ŞNG

     

     

     

     

     

    Salı

     

     

     

     

    SE BLG M.ÖZB

    OF-BD1

    G.GNB

    HALK O Ş.KRA

     

    Çarşamba

     

     

     

     

     

    YD8

    D.ŞNG

    YD8

    D.ŞNG

     

    Perşembe

     

    MÜZ

    İ.YLD

    GRS 2 M.KSR

     

    YD8

    D.ŞNG

    YD8

    D.ŞNG

     

     

    Cuma

     

    YD8

    D.ŞNG

    YD8

    D.ŞNG

     

    SE SAT P.HCA

     

     

     



    ANA SINIFI B ŞUBESİ HAFTALIK DERS PROGRAMI (TUĞBA ÇOŞKUN)

     

    (1)

    08:45

    09:25

    (2)

    09:35

    10:15

    (3)

    10:25

    11:05

    (4)

    11:15

    11:55

    (5)

    12:45

    13:25

    (6)

    13:35

    14:15

    (7)

    14:25

    15:05

    (8)

    15:15

    15:55

    Pazartesi

     

     

     

     

     

    YD8

    D.ŞNG

    YD8

    D.ŞNG

     

    Salı

     

    HALK O Ş.KRA

     

     

    YD8

    D.ŞNG

    YD8

    D.ŞNG

    OF-BD1

    G.GNB

     

    Çarşamba

     

    YD8

    D.ŞNG

    YD8

    D.ŞNG

     

     

     

     

     

    Perşembe

     

    SE SAT P.HCA

     

     

    GRS 2 M.KSR

    SE BLG M.ÖZB

    MÜZ

    İ.YLD

     

    Cuma

     

     

     

     

    YD8

    D.ŞNG

    YD8

    D.ŞNG

     

     



    Copyright © 2015 basarkoleji.k12.tr™. All rights reserved.

    ÖZEL BAŞAR İLKÖĞRETİM OKULU - Fener Mah. 1974 Sok. No:17 - ANTALYA - 0242 324 28 41 - basarkoleji@gmail.com

    Gezici Tasarım Stüdyosu